Strona główna  - Pracownicy
Pracownicy

 

 

Lp Nazwisko, Imię Funkcja nr telefonu e-mail
 1 Armatys Paweł asystent w Pracowni Naukowo - Edukacyjnej   zobacz więcej 66O460039; 18/3317207 w. 46 pawel.armatys@gorcepn.pl
 2 Białoń Joanna sprzątaczka    
 3 Cebula Wladysław podleśniczy O.O.Turbacz 66O471234; 18/3315281
 4 Chwistek Kazimierz adiunkt w Pracowni Naukowo - Edukacyjnej    zobacz więcej 66O457729; 18/3317207 w.44 kazimierz.chwistek@gorcepn.pl
 5 Czarnota Paweł kierownik Pracowni Naukowo - Edukacyjnej   zobacz więcej 66O450319; 18/3317207 w. 46 pawel.czarnota@gorcepn.pl
 6 Dziki Tadeusz st. strażnik straży parku
66O461949; 18/3317207 w.38 tadeusz.dziki@gorcepn.pl              
 7 Florek Bożena st. księgowy 18/3317207 w. 40 bozena.florek@gorcepn.pl             
 8 Gaura Grzegorz podleśniczy w O.O.Turbacz 66O471698  
 9 Gaura Stanisława główny księgowy 18/3317207 w. 34 stanislawa.gaura@gorcepn.pl
 10  Gierczyk Jerzy referent (ds. transportu i informatyki) 6OO381386; 18/3317207 w.37  jerzy.gierczyk@gorcepn.pl
 11 Gierczyk Tadeusz leśniczy O.O.Jaworzyna 608684072; 18/2624183 tadeusz.gierczyk@gorcepn.pl
 12 Gomółka Beata kierownik sekcji administracyjnej 18/3317207 w. 31 beata.gomolka@gorcepn.pl
 13 Gomółka Mieczysław leśniczy O.O.Turbacz 503421588; 18/3315281 mieczyslaw.gomolka@gorcepn.pl
 14 Hanula Jan st. strażnik O.O.Kudłoń 66O479219  
 15 Hanula Marek drwal - kierowca 668388843  
 16 Jagieła Bronisław podleśniczy O.O.Jaworzyna 66O492498  
 17 Jagoda Bernard  komendant straży parku
69498369O; 18/3317094 bernard.jagoda@gorcepn.pl
 18 Jamróz Katarzyna st. referent
6OO377192; 18/3317207 w.42 katarzyna.jamroz@gorcepn.pl
 19 Klimek Daniel podleśniczy O.O.Kiczora 66O616991  
 20 Kołodziejczyk Józef drwal - kierowca 668414157  
 21 Kosiarski Michał podleśniczy O.O. Suhora 66O49O273  
 22 Kowalczyk Janusz podleśniczy O.O. Suhora 66O486661  
 23 Książek Marta specjalista (ds ochrony przyrody)

18/3317207w.43

600376595

marta.ksiazek@gorcepn.pl
 24 Kurzeja Anna st. specjalista ds. dydaktyki 6OO393127; 18/3317207 w.36 anna.kurzeja@gorcepn.pl
 25 Kurzeja Marek zastępca dyrektora GPN 69686632O; 18/3317207 w.32 marek.kurzeja@gorcepn.pl
 26 Kusyk Danuta st. księgowy 18/3317207 w. 39  
 27 Loch Jan adiunkt w Pracowni Naukowo - Edukacyjnej    zobacz więcej 66O451711; 18/3317207 w.35 jan.loch@gorcepn.pl
 28 Mysza Marek leśniczy O.O.Kudłoń 6O8681327; 18/3317035 marek.mysza@gorcepn.pl
 29 Mysza Wanda sekretarka 18/3317207 w. 31  
 30 Napora Grzegorz referent (ds. budownictwa i zaopatrzenia) 6OO396569; 18/3317207 w.37 grzegorz.napora@gorcepn.pl
 31 Niedośpiał Antoni leśniczy O.O.Suhora 6O8684O37; 18/3317010 antoni.niedospial@gorcepn.pl
 32 Pająk Stanisław konserwator 668384592; 18/3317207 w.37  
 33 Popko-Tomasiewicz Krystyna st. specjalista ds. dydaktyki 6OO382119; 18/3317207 w.41 krystyna.tomasiewicz@gorcepn.pl
 34 Ruciński Marek st. specjalista ds. ochrony przyrody 6OO375266; 18/3317207 w.42 marek.rucinski@gorcepn.pl
 35 Skirliński Jarosław leśniczy O.O.Kiczora 6O8687339; 18/2653965 jaroslaw.skirlinski@gorcepn.pl
 36 Słowik Bogusław podleśniczy O.O. Suhora 66O481456; 18/3317177  
 37 Sopata Halina zastępca głównego księgowego 18/3317207 w. 40 halina.sopata@gorcepn.pl              
 38 Sopata Jacek podleśniczy O.O.Kudłoń 66O474721; 18/3317938  
 39 Stefanik Mariola st. specjalista ds. dydaktyki 6OO395524; 18/3317207 w.41 mariola.stefanik@gorcepn.pl
 40 Strauchmann Ewa główny specjalista ds. dydaktyki 6OO4O5358; 18/3317207 w.36 ewa.strauchmann@gorcepn.pl
 41 Świerz Józef leśniczy O.O.Dwór 6O8687967  
 42 Tomasiewicz Janusz dyrektor GPN 6O2596498; 18/3317207 w.33 janusz.tomasiewicz@gorcepn.pl
 43 Trzmiel Wojciech podleśniczy w O.O.Turbacz 66O471832  
 44 Wójciak Jan podleśniczy O.O.Jaworzyna 66O495399  
 45 Zbozień Teresa st. księgowy 18/3317207 w. 40  
 46 Żurek Zbigniew główny specjalist.ds. ochony przyrody 6OO375135; 18/3317207 w.43 zbigniew.zurek@gorcepn.pl

 

 

 

Positive-Power
KSIĘGA GOŚCI | DODAJ DO ULUBIONYCH | POLEĆ ZNAJOMEMU | MAPA STRONY
BIP
Wersja polska
Wersja niemiecka
Wersja angielska